شرکت فنی مهندسی سامان

امروز چهارشنبه 2 خرداد 1403
ساعت 23:35
 

تأمین مستقیم تجهیزات هوشمند سازیشرکت فنی و مهندسی سامان به دلیل انجام پروژه‌های متعدد و فراوان در زمینه‌های هوشمند سازی اماکن (مسکونی، تجاری اداری، بیمارستانی، هتل) ، اعلام حریق ، مدیریت پارکینگ و تجهیزات اتوماسیون خانگی و صنعتی که در سطح کشور اجرا و راه‌اندازی نموده است ، به جهت اطمینان از کیفیت و دارا بودن به‌روزترین تجهیزات و ارائه قیمت‌های رقابتی، با همکاری شرکت بازرگانی فرهادیان، اقلام مصرفی مورد نیاز و تجهیزات مورد نیاز خود در پروژه‌ها را به صورت مستقیم از تولیدکنندگان مطرح دنیا تأمین می‌نماید.

یکی از موضوعات مورد توجه کارفرمایان پروژه‌های مختلف ، استفاده از تجهیزات مصرفی به روز و درجه یک و دارای قیمت مناسب می‌باشد. به دلیل اینکه این موضوعات در تهیه تجهیزات باعث کمتر شدن هزینه‌ها، استفاده از به روز ترین تجهیزات و افزایش طول عمر تجهیزات می‌شود. به همین دلیل شرکت فنی مهندسی سامان همواره در تلاش است تجهیزات مصرفی پروژه‌های خود را از به روز ترین و درجه یک ترین برندها تهیه نماید تا بتواند رضایت کارفرمایان و همچنین مصرف‌کنندگان را جلب نماید.

شرکت فنی و مهندسی سامان علاوه بر تأمین تجهیزات برای پروژه‌های خود، اقدام به تأمین تجهیزات مورد نیاز شرکت‌های همکار در هوشمند سازی نموده است . همچنین آمادگی ارائه تجهیزات با قیمت‌های رقابتی و مناسب به تمامی پروژه‌های ساختمانی و تجاری در سراسر کشور را دارا می‌باشد. جهت دریافت قیمت تجهیزات مورد نیاز خود می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

گروه شرکت‌های بازرگانی فرهادیان و فنی و مهندسی سامان به صورت مداوم اقلام و تجهیزات روز دنیا را به طور تخصصی بررسی و جدیدترین قطعات ارائه می‌نمایند.

 جهت دریافت مشاوره و قیمت تجهیزات مورد نیاز خود می توانید با ما در ارتباط باشید