شرکت فنی مهندسی سامان

امروز جمعه 29 تیر 1403
ساعت 04:24

 معرفی خدمات گروه ماشرکت فنی و مهندسی سامان ( پاییزان ره سامان سپهر شرق) با بیش از 13 سال تجربه و اجرای متعدد پروژه مختلف در سطح کشور، تأمین مستقیم تجهیزات مورد نیاز پروژه‌ها ، بروزترین تجهیزات را مستقیماً و بدون واسطه از تولیدکنندگان برتر دنیا تأمین و وارد می‌نماید. همچنین شرکت سامان با بهره‌گیری از تیم تحقیقاتی و مجرب خود ، در زمینه راهکارهای صرفه‌جویی در مصرف انرژی و طراحی سیستم‌های هوشمند بر پایه پروتکل KNX و پروتکل‌های متداول هوشمند سازی در زمینه طراحی و مشاوره و اجرای هوشمند سازی و تکنولوژی‌های نوین ساختمان آمادگی خود را جهت اجرای سیستم‌های یکپارچه اتوماسیون خانه و مدیریت ساختمان (BMS) و تمامی سیستم‌های هوشمند سازی را اعلام می‌نماید.

این شرکت با احترام به حق انتخاب مشتریان ضمن رعایت کلیه استانداردهای لازم و همچنین حفظ بالاترین سطح کیفیت و طراحی بی‌نظیر که مطابق با سبک چیدمان داخلی و نمای بیرون ساختمان می‌باشد ، خدمات خود را ارائه نموده است تا با توجه به نکاتی از قبیل نوع کاربری ساختمان، مباحث شهرسازی و میزان بودجه تخصص یافته انتخاب مناسب‌تری از سوی مشتریان صورت پذیرد که از عوامل موفقیت و مزایای فنی مهندسی سامان با دیگر شرکت‌ها می‌گردد.
همچنین فنی و مهندسی سامان دارای سابقه‌های متعدد هوشمندسازی در زمینه‌های ذیل می‌باشد:

هوشمند سازی اماکن تجاری اداری
هوشمند سازی پارکینگ‌های طبقاتی
هوشمند سازی اماکن مسکونی
هوشمند سازی بیمارستان‌ها
هوشمند سازی هتل‌ها
هوشمند سازی ویلا‌ها


شرکت فنی و مهندسی سامان با توجه به اینکه تجهیزات را مستقیماً و بدون واسطه با همکاری شرکت بازرگانی فرهادیان وارد می‌نماید، تجهیزات مختلفی را با قیمت‌های رقابتی به همکاران خود در سراسر کشور به صورت کلی و جزئی ارائه می‌نماید.
بازرگانی فرهادیان و شرکت فنی و مهندسی سامان آماده همکاری و عقد قرارداد با تمامی ارگان‌ها، پروژه‌های ساختمانی و اشخاص می‌باشند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

 
118پروژه

تعداد کل پروژه های انجام شده


 
89پروژه

پروژه های مسکونی


 
11پروژه

پروژه های تجاری اداری


 
3پروژه

پروژه های هتل هوشمند


 
9پروژه

پروژه های پارکینگ هوشمند


 
6پروژه

پروژه های بیمارستانی و دولتی